T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / GAZİEMİR - Gaziemir Şehit Serhat Sığnak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Ock

Atatürk Koşusu´yla izmir il dördüncüsü olan A Genç Kros Takımımızı ve onlara hem anne , hem öğretmen hem de antrenör olan vefakar Bahar BİLGİNLİ öğretmenimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ock

Genç Erkek Güreş Takımımız , Gençle (A ) kategoresinde takım halinde il ikincisi oldu. Hepsiyle gurur duyuyoruz , başarılarının devamını diliyoruz.

Ock

Okulumuz Sağlık Bilgisi Öğretmeni Dilek Sağkol tarafından  okulumuzda 05.10.2017 tarihinde gönderilen  resmi yazı çerçevesinde diyabet ve obezite hakkında öğrencilerimize seminer verilmiştir.

Ara

2. ortak sınavlar 25/12/2017 - 02/01/2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Şbt

Okulumuz Bilişim Teknolojileri Alanı ve Biyoloji zümresi işbirliği ile Atamızı andık.

Şbt

12. sınıf öğrencilerimize Rehberlik Servisi tarafından YKS sunumu yapıldı.Öğrencilerimiz değişen sınav sistemi hakkında bilgilendirildi.

Şbt

Okulumuzda ,Kızılay Haftası etkinliği olarak   Gaziemir Kızılay şubesinde görevli olarak çalışan  Mevlüt BEKTAŞ    tarafından  kan bağışı ve Kızılay hakkında okulumuz öğrencilerine  31.10.2017 tarihinde seminer verilmiştir.

Şbt

Rehberlik Hizmetleri Yürütme Komisyonu tarafından okulumuz konferans salonunda kız öğrencilerimize ergenlik döneminde kişisel bakım konusunda seminer verilmiştir.